Kontor

Steen

Steen Sørensen

CEO

Email steen@bsm.dk
Direkte +45 87 51 15 12
Mobil +45 21 69 02 99

Ole Ø

Ole Østergaard

COO & CFO

Email ole@bsm.dk
Direkte +45 87 51 15 28
Mobil +45 24 42 88 87

Mikael Lautrup

Mikael Lautrup

Project Manager

Email mikael@bsm.dk
Direkte +45 87 51 15 17
Mobil +45 21 24 37 39

Tina

Tina Hylleberg Sørensen

Compensation & Benefit Manager

Email tina@bsm.dk
Direkte +45 87 51 15 10
Mobil +45 40 33 88 92

lotte hjemmeside 1

Lotte Holm Andersen

Key Account Manager

Email lotte@bsm.dk
Direkte +45 87 51 15 20

Michael Dahl

Michael Dahl

Project Officer

Email michael@bsm.dk
Direkte +45 87 51 15 11

Jim

Jim Salomonsson

Supply Chain Officer & Programmer

Email jim@bsm.dk
Direkte +45 87 51 15 15

Produktion

Michael Knudsen

Michael Knudsen

Team Koordinator

Bore-, slibe- & montage afdelingen

Kenneth

Kenneth Sørensen

Team Koordinator

Rør afdelingen

Johnny

Johnny Ibsen

Team Koordinator

Rør afdelingen

Ole Høst

Ole Høst

Team Koordinator

Kantpresser afdelingen

Per

Per Mikkelsen

Team Koordinator

Laserskærer afdelingen

Mathias Palle

Mathias Pallesgaard

Team Koordinator

Laserskærer afdelingen

Skærmbillede 2019-11-29 kl. 15.31.33

Brian Rasmussen

Team Koordinator

Svejse afdelingen

Gert

Gert Andersen

Team Koordinator

Spåntagende afdelingen

Sulaxsan

Sulaxsan Sivagnanasundaram

Team Koordinator

Spåntagende afdelingen

Tommy

Thommy Therkelsen

Team Koordinator

Maler afdelingen

Jonas

Jonas Laursen

Team Koordinator

Maler afdelingen

Margit

Margit Sletskov

Team Koordinator

Lager & forsendelses afdelingen

Dennis

Dennis Andersen

Team Koordinator

Lager & forsendelses afdelingen